Biuro Techniczno-Handlowe Arma-Tech powstało w Gdańsku w 1995 roku.

Od samego początku istnienia swoją działalność ukierunkowaliśmy na obsługę firm, w zakresie dostaw materiałów niezbędnych do budowy zewnętrznych instalacji sanitarnych.

Oferujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie budowy rurociągów wod-kan oraz sieci gazowych.

Rozwój firmy zaowocował rozpoczęciem inwestycji związanej z budową własnej siedziby w przygranicznej do Gdańska miejscowości Borkowo, gdzie zresztą firma prowadzi do teraz swoją działalność. Na przestrzeni lat wraz z ciągłym rozwojem firmy, poszerzyliśmy swoją ofertę o nowych dostawców. Na dzień dzisiejszy oferujemy Państwu kompleksowe i nowoczesne rozwiązania w zakresie budowy rurociągów wod-kan oraz sieci gazowych.

25 lata w branży

Naszym atutem są bezpośrednie kontakty z producentami, niejednokrotnie poparte umowami na składy konsygnacyjne gwarantujące dostęp do asortymentu prosto z naszego magazynu.

Oferta nasza przede wszystkim pozostaje skierowana do firm wykonawczych, jednakże klienci indywidualni bez problemu skompletują interesujące ich materiały oraz uzyskają fachową pomoc techniczną

Zawartość naszej oferty pozwala na skompletowanie całej inwestycji związanej z budową, bieżącym utrzymaniem zewnętrznych sieci wodociągowo-kanalizacyjnych oraz gazowych. Oferowane przez nas towary wiodących producentów krajowych i zagranicznych zawsze posiadają wymagane atesty i dopuszczenia do stosowania na rynku polskim.

Nasze realizacje

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy
prosimy o kontakt z naszym działem handlowym:

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK